Účinný způsob zabezpečení Vašeho, vozidla proti krádeži. Netrvá déle než 40 minut

PÍSKOVÁNÍ AUTOSKEL, ZABEZPEČENÍ PŘED KRÁDEŽÍ

PÍSKOVÁNÍ AUTOSKEL

Pískování autoskel je velice účinný způsob zabezpečení Vašeho vozidla proti krádeži. Tato služba výrazně snižuje pravděpodobnost odcizení Vašeho vozu, nebo jeho součástí. Celá metoda ochrany vozu spočívá na tom, že veškeré skleněné výplně vozu jsou opatřeny řadou bezpečnostních kodů, nebo VIN číslem karoserie (podvozku). Jedná se vlastně o takové rodné číslo vozidla, podle kterého lze auto odlišit od jiných. Při krádeži je tedy nutno vyměnit všechna označená skla tak, aby VIN odpovídalo zbytku auta, což je velmi nákladná záležitost a pachatele to odradí. Jinak by musel obstarat okna, která mají originální homologační znaky a navíc shodný rok výroby s vozidlem, což je prakticky nemožné. V opačném případě se stává výměna všech autoskel velmi jednoduše odhalitelná a pro pachatele velmi nákladná jak finančně, tak i časově.

Statistiky uvádějí, že pravděpodobnost krádeže automobilu, na kterém bylo provedeno pískování autoskel, se snižuje o 96%!

Pískování autoskel trvá přibližně 40 minut, kdy záleží na počtu oken, které vozidlo má. V případě objednání předem nemusíte čekat navíc 20 minut na vystavení číselné šablony.

Pískování autoskel lze tedy vyřídit vyloženě na počkání. Značení autoskel navíc vnímají velmi pozitivně pojišťovny, protože riziko krádeže je opravdu minimální. Některé pojišťovny poskytují zajímavé slevy z pojistné částky, pokud je vozidlo takto chráněno.

HLAVNÍMI VÝHODAMI JSOU:

  • Účinný způsob ochrany vozu před odcizením
  • Pojišťovny poskytují slevy pojistek u takto označených vozů
  • Značení nelze odstranit, ani bez poškození vybrousit
  • Vypískování provádí vyškolení pracovníci s dlouholetou odbornou praxí
  • Objednání lze vyřešit telefonicky a následně pouze s vozidlem přijet k nám

SPOLUPRACUJEME S POJIŠŤOVNAMI

CO VŠE DĚLÁME

OPRAVA AUTOSKLA

časová flexibilita

Oprava (autoskel) prasklin u Vašeho skla je nutnou a neodkladnou záležitostí, a to i v případě, že se objeví byť jen minimální poškození.

VÝMĚNA AUTOSKLA

Klientský servis

Naše společnost se zabývá profesionální výměnou autoskel na všech typech vozů. Umíme vyměnit jakoukoliv skleněnou výplň na vašem voze.

PÍSKOVÁNÍ AUTOSKLA

Stačí 40 min

Pískování autoskel je velice účinný způsob zabezpečení Vašeho vozidla proti krádeži. Tato služba výrazně snižuje pravděpodobnost odcizení Vašeho vozu, nebo jeho součástí.