Kalibrace asistenčních systémů ADAS

Potřebujete zkalibrovat kameru asistenčního systému? ADAS je pokročilý asistenční systém řidiče, který byl navržen tak, aby zajistil bezpečnou jízdu a předcházel nehodám. ADAS zahrnuje širokou škálu bezpečnostních senzorů ve vozidlech, které varují například před vybočením z jízdního pruhu nebo minimální bezpečnou vzdáleností. Detekuje dopravní značky a zvyšuje účinnost brzdění.

Kalibrace kamer je hrazena z připojištění skel, tudíž pro Vás ZDARMA! 

Prosklená plocha totiž obsahuje mnoho kamer a snímačů, které slouží k ovládání inteligentních systémů podpory řidiče. Patří sem například technologie nouzového brzdění, rozpoznávání dopravních značek, inteligentní tempomat, kontrola tepla a akustiky a prvky systému pro snímání světla a deště. Kvůli kalibraci kamer a snímačů je u více než 40 % oprav nebo výměn čelního skla nutností technická odbornost. U devíti z deseti výměn čelního skla nárokovaných přes pojištění je z hlediska zachování integrity vozidla a bezpečnosti zákazníka zásadní, aby oprava i kalibrace proběhla správným způsobem, přesně a hned napoprvé. 

Kdy provést kalibraci asistenčních systémů?

Senzory na čelním skle byly odpojeny od palubní sítě automobilu.

Senzory byly demontovány a znovu uchyceny.

Vidíte chybovou hlášku.

Proběhlo seřízení kol nebo byla namontována kola jiných rozměrů.

Proběhla výměna tlumičů nebo pružin.

Jak probíhá seřízení asistenčních systémů?

Zkontrolujeme kamery Kamery asistenčních systémů namontované na čelním skle jsou nezbytné pro správné fungování bezpečnostních systémů vašeho automobilu.

Diagnostika vozu. Diagnostikujeme všechny elektronické komponenty ve vašem vozidle, abychom identifikovali možné poruchy.

Výměna skla. Pokud má vaše auto systém ADAS, naše práce výměnou skla nekončí. Je nutné provést kalibraci.

Kalibrace asistenčních systémů Při kalibraci asistenčních systémů opravujeme naměřené hodnoty z kamer čelního skla a zaručujeme správnou funkci všech senzorů ve vozidle.

CO VŠE DĚLÁME

OPRAVA AUTOSKLA

časová flexibilita

Oprava (autoskel) prasklin u Vašeho skla je nutnou a neodkladnou záležitostí, a to i v případě, že se objeví byť jen minimální poškození.

VÝMĚNA AUTOSKLA

Klientský servis

Naše společnost se zabývá profesionální výměnou autoskel na všech typech vozů. Umíme vyměnit jakoukoliv skleněnou výplň na vašem voze.

PÍSKOVÁNÍ AUTOSKLA

Stačí 40 min

Pískování autoskel je velice účinný způsob zabezpečení Vašeho vozidla proti krádeži. Tato služba výrazně snižuje pravděpodobnost odcizení Vašeho vozu, nebo jeho součástí.