O NÁS

Společnost Autosklo Plus provádí profesionální výměny a opravy autoskel pro všechny typy vozů. Dokážeme vyměnit, nebo opravit jakékoliv autosklo na vašem voze, a to jak na osobním, nákladním voze, kamionu nebo autobusu.

Pro výměnu a opravu Vašeho autoskla používáme vysoce kvalitní přípravky firmy Sika a nářadí firmy BERNER. Váš interiér ošetříme a vyčistím exkluzivními produkty firmy SONAX.

Všechna námi dodávaná skla jsou značková a homologovaná, mají veškerá požadovaná osvědčení a označení. Na celý váš vůz a vozový park máme okna připravená ve vlastním skladě.

OPRAVA AUTOSKLA

Oprava prasklin je chytrou a neodkladnou alternativou místo výměny poškozeného čelního skla, která není vždy a ve všech případech nutná. Naši technici používají nejmodernější technologie firmy PS Service Systeme. Expresní oprava skla je do 2 hodin od přistavení vozu. Po opravě od nás zákazník obdrží atestaci platnou pro STK, Policii ČR i pojišťovnu,Řidičům nehrozí ztráta bodů při silniční kontrole a bez obav mohou jít na technickou kontrolu. Touto metodou Vám opravíme jak osobní, nákladní vůz, TIR nebo autobus. Naše servisní centra a mobilní technici jsou připraveni na jakýkoliv typ vašeho vozu.

Oprava prasklin autoskel může být hrazena z připojištění čelního skla, z havarijního pojištění nebo osobně. Případnou administrativu za Vás rádi vyřídíme, takže nemusíte mít žádné další starosti.

VÝMĚNA AUTOSKLA

Naše společnost se zabývá profesionální výměnou autoskel na všech typech vozů. Umíme vyměnit jakoukoliv skleněnou výplň na vašem automobilu, jak na osobním, nákladním, kamionu nebo autobusu. V tomto oboru působíme již řadu let, díky čemu můžeme zaručit opravdu profesionální a kvalitní práci, která se Vám vždy vyplatí. Naši školení zaměstnanci pracují pouze s prvotřídními materiály firmy Sika a nářadím firmy Berner, které garantují nejvyšší možnou kvalitu. Naše služby jsou poskytovány 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Při výměně autoskel spolupracujeme se všemi pojišťovnami, které působí na českém trhu. Všechna námi dodávaná skla jsou značková a homologovaná.

PÍSKOVÁNÍ AUTOSKEL

Pískování autoskel je velice účinný způsob zabezpečení Vašeho vozidla proti krádeži. Tato služba výrazně snižuje pravděpodobnost odcizení vašeho vozu nebo jeho součástí. Celá metoda ochrany vozu spočívá na tom, že veškeré skleněné výplně jsou opatřeny řadou bezpečnostních kodů, nebo VIN číslem karoserie (podvozku). Jedná se vlastně o takové rodné číslo vozidla, podle kterého lze auto odlišit od jiných.Pokud dojde ke krádeži, je tedy nutno vyměnit všechna označená skla tak, aby vše odpovídalo zbytku auta, což je velmi nákladná záležitost a pachatele to odradí. Jinak by musel obstarat okna, která mají originální homologační znaky a navíc shodný rok výroby s vozidlem, což je prakticky nemožné.Pískování autoskel trvá přibližně 40 minut, lze ho tedy vyřídit na počkání. Značení autoskel navíc vnímají velmi pozitivně pojišťovny, protože riziko krádeže je opravdu minimální. Některé pojišťovny poskytují zajímavé slevy až 10 procent z pojistné částky, pokud je vozidlo takto chráněno.

CO VŠE DĚLÁME

OPRAVA AUTOSKLA

časová flexibilita

Oprava (autoskel) prasklin u Vašeho skla je nutnou a neodkladnou záležitostí, a to i v případě, že se objeví byť jen minimální poškození.

VÝMĚNA AUTOSKLA

Klientský servis

Naše společnost se zabývá profesionální výměnou autoskel na všech typech vozů. Umíme vyměnit jakoukoliv skleněnou výplň na vašem voze.

PÍSKOVÁNÍ AUTOSKLA

Stačí 40 min

Pískování autoskel je velice účinný způsob zabezpečení Vašeho vozidla proti krádeži. Tato služba výrazně snižuje pravděpodobnost odcizení Vašeho vozu, nebo jeho součástí.