O NÁS

Naše společnost provádí profesionální opravy a výměny skel na všech typech autobusů. Dokážeme vyměnit nebo opravit jakoukoliv skleněnou výplň. Okna máme skladem de vaší potřeby.

Jelikož působíme na trhu již řadu let, tak můžeme garantovat opravdu profesionální a kvalitní práci, která se Vám vždy vyplatí.

V případě poškození skla Vašeho autobusu jsme připraveni Vám pomoci 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

OPRAVA AUTOSKLA

Oprava prasklin je chytrou alternativou místo výměny poškozeného čelního skla, která není vždy a ve všech případech nutná.  Naši pracovníci používají nejmodernější technologie firmy PS Service Systeme. Expresní opravu provádíme do 2 hodin od příjezdu klienta na naše pobočky, po které se sklu vrátí jeho původní pevnosti a vzhled.

Včasný příjezd do našeho servisu Vám ušetří peníze a případné problémy.

Po opravě od nás zákazník dostane atestovanou kartičku platnou pro STK, Policii ČR i pojišťovnu. Díky ní řidičům nehrozí ztráta bodů při silniční kontrole a bez obav mohou jít i na technickou kontrolu.

Oprava prasklin autoskel může být hrazena z připojištění čelního skla, z havarijního pojištění nebo osobně. Případnou administrativu za Vás rádi vyřídíme, takže nemusíte mít žádné další starosti.

VÝMĚNA AUTOSKLA

Pro velké nákladní vozy a autobusy máme pro vás připravenou novou montážní halu, která nabízí profesionální prostředí a technologie, které na českém trhu nemají konkurenci. Díky ní si poradíme se všemi typy skel autobusů.

Při výměně autoskel nebo jejich opravě, spolupracujeme se všemi pojišťovnami, které působí na českém trhu.

Naše výměna autoskel probíhá v co nejkratším možném čase při dodržení veškerých nutných postupů, které zajistí kvalitně odvedenou práci.

PÍSKOVÁNÍ AUTOSKEL

Pískování autoskel je velice účinný a jednoduchý způsob zabezpečení Vašeho vozidla proti krádeži. Tato služba výrazně snižuje pravděpodobnost odcizení vozu nebo jeho součástí. Celá metoda ochrany vozu spočívá na tom, že veškeré skleněné výplně jsou opatřeny řadou bezpečnostních kodů nebo VIN číslem karoserie (podvozku). Jedná se vlastně o takové rodné číslo vozidla, podle kterého lze auto odlišit od jiných.

Při krádeži je tedy nutno vyměnit všechna označená skla tak, aby VIN odpovídalo zbytku auta, což je velmi nákladná záležitost a pachatele to hned odradí. Jinak by musel obstarat okna, která mají originální homologační znaky a navíc shodný rok výroby s vozidlem, což je prakticky nemožné.

CO VŠE DĚLÁME

OPRAVA AUTOSKLA

časová flexibilita

Oprava (autoskel) prasklin u Vašeho skla je nutnou a neodkladnou záležitostí, a to i v případě, že se objeví byť jen minimální poškození.

VÝMĚNA AUTOSKLA

Klientský servis

Naše společnost se zabývá profesionální výměnou autoskel na všech typech vozů. Umíme vyměnit jakoukoliv skleněnou výplň na vašem voze.

PÍSKOVÁNÍ AUTOSKLA

Stačí 40 min

Pískování autoskel je velice účinný způsob zabezpečení Vašeho vozidla proti krádeži. Tato služba výrazně snižuje pravděpodobnost odcizení Vašeho vozu, nebo jeho součástí.