O nás

Naše společnost provádí profesionální výměny a opravy autoskel. Jelikož působíme na trhu již řadu let, tak můžeme garantovat opravdu profesionální přístup a kvalitní práci, která se Vám vždy vyplatí.

V případě poškození skla Vašeho jsme připraveni Vám pomoci 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Pro výměnu a opravu autoskel používáme kvalitní přípravky a nářadí firem Sika a BERNER. Všechna námi dodávaná skla jsou značková a homologovaná, mají veškerá požadovaná osvědčení a označení. Na veškeré typy dodávek máme okna připravená pro vás skladem.

Oprava autoskla

Oprava prasklin je chytrou a neodkladnou alternativou místo výměny poškozeného čelního skla, která není vždy a ve všech případech nutná. Naši pracovníci používají nejmodernější technologie firmy PS Service Systeme. Expresní oprava skla je do 2 hodin od přistavení vozu. Po opravě od nás zákazník dostane atestovanou kartičku platnou pro STK, Policii ČR i pojišťovnu, díky které nebude mít nikde problémy a řidičům nehrozí ztráta bodů při silniční kontrole a bez obav mohou jít i na technickou kontrolu.

Oprava prasklin autoskel může být hrazena z připojištění čelního skla, z havarijního pojištění nebo osobně. Případnou administrativu za Vás rádi vyřídíme, takže nemusíte mít žádné další starosti.

Výměna autoskel

Naše společnost se zabývá profesionální výměnou autoskel. Umíme vyměnit jakoukoliv skleněnou výplň na vašem voze. V tomto oboru působíme již řadu cca 10 let, díky čemu můžeme zaručit opravdu profesionální a kvalitní práci, která se Vám vždy vyplatí.

Naši školení Technici pracují pouze s prvotřídními materiály firmy Sika a nářadím firmy Berner, které garantují nejvyšší možnou kvalitu odvedené práce. Naše služby jsou poskytovány 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Při výměně autoskel spolupracujeme se všemi pojišťovnami, které působí na českém trhu. Všechna námi dodávaná skla jsou značková a homologovaná, mají veškerá požadovaná osvědčení a označení.

CO VŠE DĚLÁME

OPRAVA AUTOSKLA

časová flexibilita

Oprava (autoskel) prasklin u Vašeho skla je nutnou a neodkladnou záležitostí, a to i v případě, že se objeví byť jen minimální poškození.

VÝMĚNA AUTOSKLA

Klientský servis

Naše společnost se zabývá profesionální výměnou autoskel na všech typech vozů. Umíme vyměnit jakoukoliv skleněnou výplň na vašem voze.

PÍSKOVÁNÍ AUTOSKLA

Stačí 40 min

Pískování autoskel je velice účinný způsob zabezpečení Vašeho vozidla proti krádeži. Tato služba výrazně snižuje pravděpodobnost odcizení Vašeho vozu, nebo jeho součástí.