Ochrana proti odcizení vozu

Fotodokumentace vozidel

VINFOTO slouží ke zdokumentování aktuálního stavu vozidla v době uzavření pojistné smlouvy. Díky této fotografické dokumentaci se vyhnete případným sporům s pojišťovnou při budoucí likvidaci pojistné události. Vy i pojišťovna budete mít přesně a pravdivě zachycen původní stav vozidla pomocí sady digitálních fotografií. 

V současné době Cebia nabízí službu VINFOTO u 850 Autorizovaných Pracovišť Cebia (dále jen APC) po celém území České republiky. Jejich počet je neustále rozšiřován. APC jsou nejčastěji autorizovaní prodejci jednotlivých automobilových značek a stanice technické kontroly.

Výsledky každého VINFOTO jsou elektronickou cestou doručeny do centrály Cebia do 24 hodin od pořízení dokumentace v APC. Centrála Cebia tyto výsledky zpracuje a odesílá společnosti (pojišťovně), která službu objednala.

Co od nás dostanete?

Pro každé poškození na vozidel je pořízena detailní fotodokumentace s podrobným popisem:

EXTRERIÉRU
INTERIÉRU
IDENTIFIKAČNÍCH
ZNAKŮ
ZNAČENÍ SKEL
STOP POŠKOZENÍ
VOZIDLA

Minimum ojetých vozidel prodávaných v autobazarech ČR nemá žádná poškození. Tuto skutečnost prokázala Cebia po provedení fotodokumentace 3000 vozidel prodávaných v největších autobazarech ČR, kde vyšlo najevo, že pouhých 20 % vozidel nemá žádná vizuální poškození. U 80 % prodaných ojetých vozidel je nebezpečí, že jejich majitelé si budou chtít na úkor pojišťovny taková vozidla nechat opravit.

Hodnocení stop poškození vozidla – pravidla klasifikace vozidla:
  1. Bez viditelného poškození – na vozidle nebyly nalezeny žádné stopy poškození karoserie ani poškození skel vozidla
  2. Drobná poškození skel vozidla – na vozidle bylo nalezeno pouze poškození skel
  3. Drobná poškození mimo poškození skel – na vozidle byly nalezeny pouze stopy poškození karoserie, skla vozidla byla nepoškozena
  4. Drobná poškození skel i ostatních částí vozidla – na vozidle byly nalezeny stopy poškození karoserie i poškození skel vozidla
  5. Poškození většího rozsahu – škoda zřejmě převyšuje 5% obecné ceny vozidla a nelze ji přesně specifikovat.
Na závěr každé kontroly technologií VINFOTO je klientovi pojišťovací společnosti vystaveno Osvědčení VINFOTO o provedení fotodokumentace vozidla.

CO VŠE DĚLÁME

OPRAVA AUTOSKLA

časová flexibilita

Oprava (autoskel) prasklin u Vašeho skla je nutnou a neodkladnou záležitostí, a to i v případě, že se objeví byť jen minimální poškození.

VÝMĚNA AUTOSKLA

Klientský servis

Naše společnost se zabývá profesionální výměnou autoskel na všech typech vozů. Umíme vyměnit jakoukoliv skleněnou výplň na vašem voze.

PÍSKOVÁNÍ AUTOSKLA

Stačí 40 min

Pískování autoskel je velice účinný způsob zabezpečení Vašeho vozidla proti krádeži. Tato služba výrazně snižuje pravděpodobnost odcizení Vašeho vozu, nebo jeho součástí.